İlgili Alt Kategoriler

Skoda Yedek Parça

Skoda Yedek Parça
09-10-2020 tarihinde eklendi.
Herkes, araç satın alırken öncelikle araştırma yapmaktadır. Etrafımızdakilerle konuşur, sanayilere, firmalara gider veya internetten araçlar hakkında bilgi edinmeye çalışırız. Otomobiller için en önemli olan özellik, aracın parçalarıdır. Bir araç satın alırken, aracınızın herhangi bir parçasına zarar geldikten sonra, yenisini bulmanız ne kadar zor olacak diye düşünmelisiniz. Çünkü, araba piyasasında yedek parçalar kolaylıkla bulunmamaktadır. Ya da aracınızın parçalarının fiyatları cebinizi yakabilir.

Skoda markası size iyi gelecek derken bahsedilen, Skoda yedek parça bulmanın kolaylığı ve parçaların fiyatlarının uygun olmasıdır. Öncelikle, Skoda markası hakkında bir bilgilendirme yapalım. Skoda Auto, çok eskilere dayanan bir köke sahiptir. Bu marka 1895 yılında kurulmuştur ama 1991 senesinde Volkswagen tarafından bünyesine alınmıştır. Modelleri ile dikkat çekmiş, modellerin kalitesi ve yedek parçaları sayesinde de ilgi giderek büyümüştür. Skoda yedek parça alımı yapmak istediğinizde, Volkswagen bünyesinde yer almasından dolayı bulunması kolay olacaktır. Daha önce de bahsettiğimiz üzere Skoda yedek parça fiyatları da yüzünüzü güldürecektir.

Fiyatlara göz atacak olursak:

Alt takım conta fiyatı: 350 TL civarıdır.

Üst takım conta fiyatı: 350 TL civarıdır.

Krank keçesi fiyatı: 50TL civarıdır.

Konjektör fiyatı: 250 TL civarıdır.

Klima kondenseri fiyatı: 1300 TL civarıdır.

Ateşleme bujisi takım fiyatı: 350 TL civarıdır.

Kalorifer radyatörü fiyatı: 250 TL civarıdır.

Yedek su deposu fiyatı: 70 TL civarıdır.

Yağ pompası fiyatı: 300 TL civarıdır.

 

Verdiğimiz bu örneklerden sonra ufak da olsa fiyatlar hakkında bilgi sahibi olduğunuzu düşünmekteyiz. ‘’Peki, bu yedek parçaların nerede bulabiliriz?’’ diye düşünüyorsanız, internette karşınıza, bu konuda size yardımcı olabilecek birçok site çıkacaktır. Otomobilinizin parçalarının orijinalliğini bozmak istemiyorsanız, Volkswagen Skoda üzerinden parça satın alabilirsiniz. Bu parçalar, hem arabanızın ikinci el fiyatını düşürmez hem de arabanızın konforunu hiçbir şekilde bozmaz. Skoda firmasının yedek parçalarından satın alırken unutmamanız gereken şey, eğer bu parçaları firma üzerinden almayacaksanız, parçaların lisanslı olup olmadığını mutlaka kontrol etmeniz gerekmektedir. En başta söylediğimiz gibi, Skoda size iyi gelecek..

Hızlı Gönderi

Istanbul Avrupa Yakası Aynı Gün Kurye Teslimatı

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

256 Bit SSL Güvenliği

TAKSİTLE ÖDEME

6'Aya Varan Taksit Seçenekleri

ÜCRETSİZ KARGO

500 TL ve Üzeri Alışverişlerde

İNDİRİM VE YENİLİKLERİ KAÇIRMAYIN!

WhatsApp

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.